XCOM 2

XCOM 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Taktiksel Dünya ve Uzaylılar Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan XCOM 2 oyununda iyi bir strateji kurarak ilerlemeniz gerekmekte. Göz alıcı grafiklere ve gerçek anlamda başarılı olan XCOM 2 oyunun XCOM'un son serisi. 

Günümüz teknolojisiyle geliştirilmiş olan XCOM 2 oyununda Enemy Unknown'un hikayesinin bittiği yerden oyuna devam ediyoruz. Diğer oyunda uzaylılar dünyaya saldırdığı zaman bu saldırıyı durdurmak için özel bir askeri timi kontrol ediyorduk. Alien ordularıyla savaştığımız XCOM: Enemy Unknown oyunundan sonra bu yeni seride ise bu insanoğlunun verdiği mücadelenin başarısız olduğunu ve dünyanın uzaylılar tarafından istila edildiğine tanık oluyoruz. Peki bunun için ne yapıyoruz? XCOM güçleri gölgelerde saklanmış ve saldırılar için doğru anı her ne kadar beklemiş. 20 yıl sonunda bu fırsatı yakalayan XCOM timleriyle mücadeleye katılıyoruz. 

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olmasının yanısıra sanatsal olmasıyla savaş sahneleri oldukça etkileyici bir deneyim yaşatıyor. Oyun içerisinde 5 farklı kahraman bulunduran XCOM 2 oyununda kendi karakterinizi seçerek takıma dahil oluyoruz. Kahramanlarımızın sahip olduğu yetenekleri iyi bir şekilde kavrayabilirsek daha iyi bir şekilde bölümleri geçebiliriz. Eğer sizde askeri savaş oyunlarını seviyorsanız ve dünyayı uzaylıların istilasından korumak istiyorsanız XCOM 2'yi mutlaka denemelisiniz. 

XCOM 2 Düşük Sistem Gereksinimleri
64 Bit Windows 7 işletim sistemi
2.6 GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.6 GHZ AMD Phenom 9950 işlemci
4 GB RAM
1 GB ATI Radeon HD 5770 ya da 1 GB Nvidia GeForce GTX 460 ekran kartı
DirectX 11
45 GB boş depolama alanı
DirectX uyumlu ses kartı
İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,071
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?