Xvirus Anti-Malware indir
Xvirus Anti-Malware

Xvirus Anti-Malware indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Ücretsiz Antivirüs Güvenlik Programı

Sisteminizi korur; dosyalarınız, sisteminiz ve ağınız için güvenlik önlemleri alan başarılı bir programdır. Eskiden Xvirus Personal Guard olarak bilinen Xvirus Anti-Malware, bilgisayarınızı çeşitli tehditlerden ve çeşitli kaynaklardan saldırı gösterebilen enfeksiyonlardan uzak tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir güvenlik aracıdır.

Hızlı, eksiksiz ve özel zararlı yazılım taramaları

Uygulama iyi görünümlü ve sezgisel olmakla kalmıyor aynı zamanda işi oldukça tatmin edici bir şekilde gerçekleştiriyor. Dosyalarınız, sisteminiz ve ağınız için birkaç koruma kalkanı ve periyodik olarak güncellenen bir veritabanı sunmaktadır. Her koruma kalkanı ayrı olarak etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Kullanabileceğiniz üç tarama modu vardır: Hızlı, Windows'un dizini gibi herhangi bir virüs bulaşması için kritik yerleri doğrular, tam olarak tüm sabit sürücülerinizi eksiksiz olarak kontrol etmenizi sağlar; ayrıca, uygulamanın yerini değiştirme olanağı sunar. Belirli dosya ve klasörlere dikkat etmeniz gerekir.

Karantina, beyaz liste ve günlükler

Xvirus Anti-Malware, virüs bulaşmış dosyaları bilgisayarın geri kalanından izole etmek için, karantina ile donatılmıştır; bu sayede öğeleri analiz etmek ve bunları kalıcı olarak kaldırmanız veya orijinal konumuna geri getirmeniz konusunda karar vermeniz için güvenli bir alan sağlamaktadır. 

Taramalar sırasında, güvenlik açısından sizin de düşündüğünüz araç tarafından bulaşmış olarak işaretlenen dosyalar, nesneleri bir beyaz listeye ekleyerek mevcut ve gelecekteki taramalardan çıkarılabilir. Ancak bu beyaz liste daha sonra yeniden değerlendirilebilir. Ayrıca, günlük dosyalarını, belirlenen her kötü amaçlı yazılım dosyasının tam yolu gibi programın etkinliği (geçmişi) ile kontrol edebilirsiniz. Tarayıcı ve koruma kalkanlarının ayarlarını yapılandırma yapmanıza olanak sağlar. 

Pratik özelliklere sahip sezgisel anti-malware tarayıcı

Tüm yönleriyle, Xvirus Anti-Malware, pratik koruma kalkanlarına ve yapılandırma ayarlarına sahip kolay kullanımlı bir anti-malware çözümüdür. Bilgisayarınızı temiz tutmak ve bilgisayar korsanlarının saldırısına maruz kalmamak için tasarlanmıştır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
7.0.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,334
HEMEN İNDİR (2.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?