Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Yandex Browser Fenerbahçe
Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Fenerbahçe  takımına gönül vermiş kullanıcıların çok seveceği bir tarayıcıdır. Bu tarayıcı ile temanızı Fenerbahçe yapabilirsiniz. Yandex kısa zaman içerisinde Türkiye’de çok sevildi.  Facebook ve Twitter hesaplarınıza da uyumlu olarak çalışabilen bir tarayıcıdır. Aynı zamanda hızlı bir şekilde çalışmasıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcını sade bir tarayıcı değildir. Fenerbahçe temasını içermektedir. Takımınızla ilgili haberlere anında ulaşmanıza olanak sağlar. Takımızda ola biteni ilk bilen siz olun..

Tarayıcının ana ekranında oynanacak yahut oynanan futbol maçlarının skorlarını, tarihlerini ve skorlarını da öğrenebilirsiniz. Konumunuza bağlı olarak trafik yoğunluğunu, hava durumunu, para piyasasının son durumlarını da öğrenmenize yardımcı olmaktadır. İçerisinde çeşitli özelliklerin bulunduğu tarayıcı Fenerbahçe'li taraftarları mutlu edecektir. 

Fenerbahçe temalı olan tarayıcının en güzel özelliği belkide haberleri bildirmesidir. Eğer sizda koyu bir Fenerbahçe’lıysanız ve tarayıcınızın Fenerbahçe temalı olmasını istiyorsanız sizlere Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcını öneririm.

Hadi Durma Sende FB Yandex İndir sende Fenerbahçe ile Yandex'le.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
35.24 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
109,884
GELİŞTİRİCİ
Yandex
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.