Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Zemana AntiMalware
Trojan, Solucan, Malware ve Virüs Kaldırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Zemana AntiMalware programı malware ve diğer güvenlik tehditlerini tespit edip silmenize olanak sağlamaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan
Zemana AntiMalware programı sayesinde virüsleri kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Virüs, truva atı, solucan ve diğer zararlı yazılımlara karşı gelen 
Zemana AntiMalware programı bilgisayarınızı güvende tutmanıza yardımcı olmaktadır. Dosyaları hızlı bir şekilde tarayabilir ve olanları enfekte edebilirsiniz. Güvenilir bir antivirüs yazılımı olup kullanışlı bir arayüze sahiptir. 

Zararlı olan dosyaları analiz edip kaldırmanıza oalnak sğalayan Zemana AntiMalware programı sistem güvenliği için etkili bir hizmettir. Kişisel bilgilerinizi, verilerinizi ve dosyalarınızı korumak amacıyla kullanabileceğiniz Zemana AntiMalware  programı virüs enfeksiyonlarını belirledikten sonra program bunları kaldırmak için çalışacaktır. 

Sisteminizi tarama ve herhangi bir virüs enfeksiyonları varsa bunları belirleyip doğrudan kaldırmaktadır. Trojanlar, solucanlar ve diğer zararlı yazılımlara karşı iyi bir potansiyele sahiptir. Tehdit sökücü başarılı bir program olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.19.2.737
BOYUT
5.04 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,661
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.