Zombasite

Zombasite

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Zombi Temalı Aksiyon RPG Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Diablo benzeri başarılı bir aksiyon oyunudur. Gerçek zamanlı savaş sistemi bulunduran izometrik kamera açısıyla ön plana çıkan Zombasite oyunu içerisinde bulundurmuş olduğu kıyamet senaryolarıyla ön plana çıkıyor. Fantastik edebiyet öğeleriyle karşımıza çıkan Zombasite oyunu konuk olduğunuz fantastik dünyada bütün olaylar Dark Elf ırkını büyütmekle uğraşıyoruz. Oyundaki iblisleri yenmek için yer altı yaratıklarını büyülü güçlerle zombilere çeviren ırkın gücünü geliştirmek ve güçlendirmek için onları tutsak alıyorsunuz.

Dark Elf ırkı bu zombi ordusunun gücünü gördükten sonra bu orduyu daha da geliştirmeniz ve güçlendirmeniz mümkün. Olaylar ne yazık ki beklediğimiz gibi gitmiyor. Zombileri oluşturmuş olan karanlık büyücü Ciglio onları ve virüslerini bulaştırdıkları kurbanlarını kalıcı olarak kendisine bağlamak ve onları dilediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz. 

Hack & Slash sistemiyle karşımıza çıkan oyunda canavarlar dört bir yandan size saldırmayı amaçlıyor. Onlarla gerçek zamanlı olarak savaştığımız oyunda düşen silahları, eşyaları, zırhları toplamamız da mümkün. Oyunda seviye atlattıkça kahramanlarınızı geliştirebiliyor yahut yeni yetenekler kazanmasını da sağlayabiliyorsunuz. Orta düzeyde grafiklere sahip olan Zombasite'nin göze batacak kadar basit grafikleri de yok.

Ciglio'nun hizmetkarlarına karşı savaştığımız Zombasite oyununda Ciglio'yu durdurmamız gerekiyor. Gerçekten etkili ve başarılı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. FPS aksiyon öğelerinin bulunduğu Zombasite oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,646
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?