Zone4

Zone4 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Ücretsiz Online İlginç Dövüş Oyunu

Eğlenceli bir dövüş oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Zone4 oyununda ilginç bir deneyim yaşıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan oyun MMO şeklinde tasarlanmış olup online bir altyapıya sahiptir. Oyuncular kendi içinde farklı dövüş sanatlarını kullanan kahramanlardan birini seçip oyuna başlıyor. Ardından macera da bununla birlikte başlıyor. 

Güreş, boks, muay, tekvando, kung fu ve daha birçok farklı dövüş stillerinin yer aldığı Zone4 oyununda ayrıca daha büyük dövüşlere katılmamız da mümkün. Bundan kastımız PvP dövüşleri. 16 kişilik takımlar halinde diğer oyuncularla dövüştüğünüz Zone4 oyununda dilerseniz diğer oyuncularla birlik olup PvE etkinliklerinde yapay zeka sistemiyle kontrol altın edilen düşmanlara karşı mücadele edebilirsiniz.

Oyunda oluşturmuş olduğunuz kahramanları farklı aksesuarlar ve kostümlerle kişiselleştirerek daha iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. Neredeyse her oyunda olduğu gibi Zone4 oyununda da dövüştükçe kazanıyor bu sayede yeni yeteneklerin kapısını da açmış oluyorsunuz. 

İyi bir dövüş ustası olmak için elimizden geleni yaptığımız oyunda farklı birçok oyun modu bulunuyor. Klasik olarak diğer oyuncularla dövüşebiliyor ve zombilere karşı gelebiliyorsunuz. Aynı zamanda oyun da şehir merkezlerinde ticaret yaparak farklı bir deneiyim yaşamanız da kaçınılmaz oluyor. Orta düzey grafiklerin yer aldığı Zone4 oyununu Windows bilgisayarlarınızda oynayarak sizde bu ilginç dövüş oyununun bir parçası olabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,439
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?