ZType

ZType

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tarayıcı Tabanlı Uzay Savaşı Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış olan ZType oyununda yazma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Sürükleyici bir oynanışla karşımıza çıkan ZType oyunu tarayıcı tabanlı beceri oyunudur. 

Bilgisayarınızda tamamen ücretsiz olarak oynamanız mümkün. Windows ile uyumludur. Kısa zaman içerisinde bağımlılık yapacak ZType oyunu temel olarak uzayın derinliklerinde yol açan uzay gemisini kontrol etmenizle başlıyor. Oyunda uzay geminizi düşman gemilerden korumalısınız. Oyundaki ilginç taraf ise şu. Ateş etmek için yapmanız gereken şey ekranda karşınıza çıkan kelimeleri klavye üzerinden yazmanız gerekmektedir. Hızlı yazma becerilerinizi test ederken keyifli vakitte geçirebiliyorsunuz. 

Düşmanlar bize dalgalar halinde saldırıyor. Her dalgada zorlu düşmanlar karşımıza çıkıyor ve işimiz dahada zorlaşıyor. Bu nedenle ZType oyununda yüksek puan almakta zorlaşıyor. Kelimeleri tamamladığınız ZType oyununda düşmanlarımızı pataklayıp yok ediyorsunuz.

Giderek daha heyecanlı hale gelecek olan ZType oyununda limitleri zorlayabildiğimiz kadar zorlamaya çalışıyoruz. Eğer sizde yazma becerilerinizi test edebileceğiniz zevkli bir oyun oynamak istiyorsanız ZType'i Windows bilgisayarınızda hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,667
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?