Zula

Zula

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Bordo Bereli Aksiyon Oyunu

Zula ile aksiyonun hiç hız kesmediği bir deneyime var mısınız?

Türkiye'nin ilk MMOFPS oyunu olarak karşımıza çıkan Zula oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ülkemizde üzerine geçen kurgu bir hikayeyi konu alan Zula oyunu son 50 yıl üzerine yoğunlaşmıştır. 

Oyun içerisinde yer alan Demir adındaki kahramanımız bir bordo bereli olup birçok masum insanın ölümünden sorumlu tutulan yabancı istihbarat servisi üyelerine karşı kıyasıya bir mücadele veriyor. Oyunda acımasız istihbarat üyeleri devlet tarafından görevlendirilmiş. Demir'in izini nereye giderse bulan istihbarat üyeleri en son Demir'in düğün gecesinde tüm sevdiklerini katletmesinden sonra Demir olaydan ağır yaralı bir şekilde kurtuluyor.

Ancak olay her zaman olduğu gibi intikam meselesine dönüyor. Demir artık hem ülkesini kurtarmak için mücadele verecek hemde sevdikleri için intikam alacak. Vatanseverleri birleştiremesi ve Gladyo üzerine yürümesi gereken Demir'e bu yolda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Demir'in yanında kendine has hikayelere sahip olan kahramanlar da bulunuyor. Gladyo tarafında ise yabancı istihbarat üyeleri bulunuyor.

Grafikleri açısından hoş bir görünüme sahip olan oyunda silah ve karakter modellemeleri ortalamanın üzerinde bir kalite bulunduruyor. Yerli oyuna kayıt olduktan sonra ücretsiz olarak hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Eğer sizde Türkiye'nin ilk MMOFPS tarzındaki bu oyunu oynamak istiyorsanız sitemizden indirme işlemini başlatabilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
8,554
HEMEN İNDİR (6.45 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?