Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

K-Lite Codec Pack Full

reklam

Ses ve Video İçin Codec Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Medya dosyalarınızı oynatırken format ve codec karmaşasına düşmekten kurtulmanın en iyi yollarından biri olduğunu söylemek mümkün. Codec ve format sorunlarını K-Lite Codec Pack Full programı ile ortadan kaldırabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan özellikleri sayesinde en yaygın video ve ses codec'lerini bilgisayarınızda tüm medya dosyalarınızda sorunsuz bir şekilde oynatmanın keyfini çıkarın.

Profesyonel bir program olup kullanıcılarına kullanımda rahatlık sunmaktadır. Sıkıştırılmış formatların tüm sürümleri de bu paket sayesinde açılabilir durumda olup paket içerisinde altyazı ve görüntü kalitesi gibi detaylar da yer alıyor. Görüntü kalitesi dışında önemli olan bir diğer etken olan ses detayları gibi konularda birçok ayrıntıya ulaşabilirsiniz. Çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz araçlar da bulunduran K-Lite Codec Pack Full programını kullanarak sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Eğer bilgisayarınızda video ve ses dosyalarını oynatmakta sorun yaşıyorsanız K-Lite Codec Pack Full programı ile bu sorunu çözebilirsiniz.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.7.0
BOYUT
31.21 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,124
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.