Google Chrome indir
Google Chrome

Google Chrome indir

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Ücretsiz Türkçe Web Tarayıcısı

Google Chrome internette güvenli ve hızlı sörf yapmanız için geliştirilen sadece hızlı bir web tarayıcısıdır.

Google'ın geliştirdiği Google Chrome ilk zamanlarda fazla bir eklentisi olmamasına rağmen en çok kullanılan web tarayıcıları arasında kendini kanıtlamış bir programdır. Yeni sekme açtığınızda hızlıca erişebilemeniz için sık kullanılan web siteleri veya en çok ziyaret edilen siteler karşınızda belirtmektedir.

Gereksiz menülerden arındırılan bu tarayıcı ile hızlı ve güvenli sörf imkanını yakalayın. En önemli özelliklerden Gizli Mod'u kullanarak ziyaret ettiğiniz web siteleri ile ilgili hiç bir bilgi kayıt edilmez ve hangi siteleri ziyaret ettiğiniz kesinlikle görünmez. Böylelikle girmiş olduğunuz web sitelerinin geçmişini bir başkası göremeyecektir.

Sade ve Kullanışlı

Google Chrome sade ve basit arayüzü ile her kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlandı. Chrome'u geliştirmek için eklenti mağazasından istediğiniz eklentileri yükleyerek daha kullanışlu hale getirmek mümkün.

Gizliliğinizi Korur

Gizli sekmelerden aradığınız her türlü içeriği sayfayı kapattığınız an silerek, bir başkasının bilgilerinize erişmesini engeller. Kullanıcıların gizliliğine önem veren Google Chrome Gizli Sekme özelliği ile kullanıcılara ait geçmiş verileri, çerezleri kaydetmez.

Özelleştirilebilir Bir Tarayıcı

Google Chrome'u kendinize göre kişiselleştirmeniz mümkün. Tarayıcı temalarını kullanarak istediğiniz renkte, istediğiniz tasarımda veya hayran olduğunuz sanatçının tasarımında bir görünüme sahip olabilirsiniz. Google hesabınız ile tarayıcı üzerinden oturum açarak yer imlerini, internet geçmişinizi ve kişisel tüm verilerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilir ve daha sonra başka bir bilgisayar üzerinden oturum açarak kaldığınız yerdem devam edebilirsiniz.

Otomatik Güncelleme:

Bu özelliği güncelleme işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Sadece onay vermeniz yetiyor tarayıcı kendi kendini son sürüme güncelliyor.

Google Chrome Sonradan Eklenen Özellikler ve Giderilen Hatalardan Bazıları:

Denetlenen bir kullanıcı profili oluşturduğunuzda, yönetici olan profile şifreleme özelliği getirildi. (Şifre girilmeden yönetici hesabı kullanılamayacak) Bu şekilde yönetici hesabını güvenlik altına almış olursunuz. Yeni sürüm ile Chrome tarayıcınız otomatik olarak güncellenir. Sayfalar daha hızlı yüklenir.

Chrome sürekli güncellenen bir yapıya sahip olduğundan dolayı daha hızlı bir kullanım sunmayı amaçlamaktadır. İçerinde çeşitli özelleştirme seçenekleri bulunduran tarayıcı eklentiler aracılığıyla daha iyi bir deneyim yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Güvenliğinizi, verimliliğinizi yahut daha çok fazlasını yapabilirsiniz. Senkronizasyon özelliğiyle tarayıcınızda yer alan Google hesabınızla oturum açıp geçmiş verilerinizi, işisel ayarlarınızı da yedeklemeniz mümkün.

Son güncellemeleriyle hızlı ve etkili dosya indirme yöneticisine sahip olan tarayıcı klavye kısayolları ile daha verimli bir çalışma elde edebilirsiniz. Uygulama kısayolları dışında uygulama desteğiyle güncellenen Chrome beklenmeyen hatalara karşı gelirilmiş çökme kontrolü de bulunduruyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
94.0.4606.71
DİLLER
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
825,895
HEMEN İNDİR (43.13 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 49 Ortalama Puan: 3.5
5
20
4
10
3
4
2
3
1
12
TARTIŞMALAR
Meltem Meltem 2 yıl önce
teşekkür ederim indirmek kolay
ismet ismet 2 yıl önce
google proğramını indiremiyorum
Ziyaretçi 2 yıl önce
Gfdkfjjd
zehra zehra 2 yıl önce
Google Chrome yi yeniden indirmek için silmiştim.İnşallah kolaylıkla indirebilirim tekrar
Ziyaretçi 2 yıl önce
crome hata veriyo yüklenmiyo arkadaşlar denedim ben bilginize...
cihan cihan 2 yıl önce
Google chrome şuana kadar gördüğüm ve kullandığım en basit ve en kullanışlı web tarayıcısıdır. Arada hataları olsa da güncellemelerle gideriliyor. Bence firefox yandex ve explorerden daha iyi bir tarayıcı
izzet kozan 2 yıl önce
iyi olduğuna inanıyoum işallah yanılmam
Ziyaretçi 2 yıl önce
Hy
faruk faruk 2 yıl önce
Google chromeyi türkçe sunduğunuz için teşekkür ederim emeğinize sağlık
canga canga 2 yıl önce
Merhaba google chrome son sürümü mü bu acaba ben son güncel versiyonu yüklemek istiyorum.
Ziyaretçi 2 yıl önce
evet
bayram ozturk 2 yıl önce
Google chrome yi indiremiyorum
ayse hanım ayse hanım 2 yıl önce
Google chrome önceki sürümünde hata vardı bu sürümde o hatalar artık yok. Hatalarla karşılaşanlar yeniden indirsin düzelir. teşekkürler
Gu 2 yıl önce
G
ilhan 2 yıl önce
Mehraba ayşe hanîm