TheWorld Browser indir
TheWorld Browser

TheWorld Browser indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Hızlı İnternet Tarayıcısı

Zaman zaman sayfalar kitleniyor olabilir. Birinin hatası nedeniyle açılan tüm uygulamalar donduktan sonra bunu düzeltmek biraz zaman alabilir. Bu tarayıcının ilkesi oldukça basit. Bütün sayfalar birbirinden bağımsız bir şekilde çalışma göstermektedir. Bu nedenle diğer sayfalara zararlı içerikler erişemeyecek şekilde sınırlanmış olur. Özelleştirilmiş bir web tarayıcısı için, bu yazılıma eklenti ekleme izniniz vardır. Kaplamalar, içerdiği ön ayarlı olanları kullanarak da değiştirilebilir.

Bu nedenle, rahatlığınıza uygun kullanımınıza ve görünümünüze uyacak işlevlere sahip olursunuz.Bu yazılımı ücretsiz indirebilirsiniz. Hafiftir ve çok fazla CPU kaynağı kullanmaz. Bir web sitesinde ses yayınını açıp kapatmayı seçip seçmeyeceksiniz.

İnternet tarayıcıları çok yaşlı olduklarından birbirlerine karşı savaş açıyorlar. Rakipler üzerinde üstünlük arayışı hiç bitmeyen, son kullanıcılar için yararlıydı, çünkü Internet navigasyonunu olabildiğince keyifli hale getirmek için giderek daha fazla özellik eklendi. The World Browser, kendi safları arasında kendisini çeşitli yararlı fonksiyonlarla birlikte gelen hızlı, çoklu sekmeli bir navigatör olarak ayırır.

Kurulum prosedürü sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece birkaç dakika içinde kullanabilirsiniz. İlk çalıştırdığınızda, tüm işlevlere erişimi kolaylaştıran kullanıcı dostu arayüzü göreceksiniz. Güzel GUI'nin yanısıra, sayfaların yüklenme hızı başka bir artı.

İndirme yöneticisi, reklam engelleyici ve diğer kullanışlı özellikler

TheWorld Browser, hız için tasarlanmış kendi çok parçacıklı indirme yöneticisine ve internette gezinirken istenmeyen pencerelerin yüklenmesini önlemeye yönelik çok kullanışlı bir reklam engelleyicisine sahiptir. Uygulama otomatik olarak Internet Explorer sık kullanılanlarını içe aktaracaktır ancak yer imi koyan sayfalarınızı sakladığınız farklı bir dizin belirleyebileceksiniz.

Özelleştirme seçenekleri

Bu tarayıcıya yapabileceğiniz özelleştirme yelpazesi oldukça etkileyicidir; kendinizi ikna etmek için yapmanız gereken tek şey, 'Seçenek' bölümünü ziyaret ederek derinlemesine bir içgörü elde etmektir. Eklentiler bir kenara bırakılmaz, aslında uygulama bu tür yerleşik bazı güzel şeylerle gelir ve 'Eklenti Yöneticisi'ni kullanarak daha fazla şey elde edebilirsiniz.

Oynamak için fare hareketleri ve ek araçlar

TheWorld Browser'ın diğer bir güzel yanı, fare hareketlerini desteklemek ve bağlantılar ve metin dizinleri için de sürükleme ve bırakma desteği. Muhtemelen ortalamanın üzerinde herhangi bir tarayıcıdan beklediğiniz gibi, arama motorları eklenebilir, kaldırılabilir ve özelleştirilebilir, böylece genel deneyim zenginleştirilebilir.

Genel olarak verimli bir web tarayıcısı

Bu özel yazılımın hepsi olmasa da, en azından özelliklerin büyük çoğunluğunun geniş bir kullanıcı yelpazesini barındırması için vardır. Özel gözatma, çoklu sekme, eklentiler ve bir sürü kullanılabilir yapılandırma kesinlikle TheWorld Browser'ın öneriler listesini oluşturmasına yardımcı olur, böylece kontrol etmek için kullanabileceksiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcılar ve Gezginler
VERSIYON
7.0.0.108
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
11,899
HEMEN İNDİR (19.72 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 3
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?