Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

CLIQZ Browser
Alternatif Güvenli İnternet Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Açık kaynak projeli iyi bir internet tarayıcısına ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış CLIQZ Browser sayesinde güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz. İnternette yaptığınız sörfleri eğer yeni bir boyuta taşımak istiyorsanız Firefox tabanlı olan bu tarayıcı sizlere bu konuda yardım edecektir. 

İnternet deneyimini yeni bir boyuta taşıyan tarayıcıyla pek çok işinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternette yapılan sörflerin daha keyifli olmasını sağlayan tarayıcı sahip olduğu güçlü özellikler ile dikkat çekiyor. Almanya merkezli olarak geliştirilen tarayıcı zamandan da tasarruf etmenize imkan sağlıyor. Akıllı aramalarda da destek sunan tarayıcıyla yol durumu, hava durumu, borsa ve uçak bileti gibi bilgilere de kısa bir süre içerisinde erişebiliyorsunuz. Herhangi bir web sitesini ziyaret etmeden doğrudan istediğiniz bilgiye ulaşabiliyoruz. 

İçerisinde akıllı sistemlerin yer aldığı tarayıcı aynı zamanda sizin hareketlerinizi de gözlemektedir. Bir sonraki gelişinizde sizin için ne yapacağını bilir. Ne için arama yapacağınızı öğrenir. Bu sayede aradığınız bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Güvenliğiyle ön plana çıkan tarayıcı bilgilerinizi yabancı kişilere geçmemesi konusunda elinden gelen yapıyor. Bununla birlikte kimlik avı, şifreleme, reklam engelleyici gibi çeşitli özelliklere de sahip olup keyifle kullanacağınıza inanıyorum.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.11.0
BOYUT
50.36 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,019
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.