Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

PortExpert

reklam

PC İnternet Portları Analiz Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Sade ve basit bir yapıya sahip olan PortExpert programı ile bilgisayarınızın güvenli olması açısından birşeyler yapabilirsiniz. Ücretsiz çözümler arasında yer alan PortExpert programı ile internet portu kullanımlarını takip edebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızın ağ kullanımlarına göz atmak için son derece başarılı bir program. 

İlk başta genel bir tarama gerçekleştiren PortExpert programı internete bağlı olan tüm uygulamalar karşınızda listeleniyor. Özellikle interneti kullanmasını beklemediğiniz fakat bir şekilde bağlantı kuran programları bu yöntemle tespit ederek zararlı olup olmadıklarına dair karar vermeniz bu sayede daha kolay bir hale gelmektedir. 

Aynı zamanda HTTPS, FTP ve HTTPS gibi tnımları başarıyla gösterebilen PortExpert programı sayesinde şüphelendiğiniz herhangi bir programı yakından inceleyebiliyorsunuz. Kendi bağlantılarınızı hizleme, opsiyonuna sahip olan ve tekrar eden işlevler gerçekleştiren operasyonları da gözaltına alabilen PortExpert programı kullanım esnasında filtreleme işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.0.3
BOYUT
1.19 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,131
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.