Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Strung Along

reklam

Windows 8 Için Eğlenceli Denge Beceri Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz Strung Along oyununda tahtadan yapılmış kuklayı kontrol ederek zorlu bir beceri oyunu deneyimi yaşamış olursunuz. 

Tahtadan yapılmış bir kuklayı kontrol ettiğiniz eğlenceli ve bir o kadar da zorlu bir oyun. Küçük boyutlu olmasına rağmen son derece keyifli bir beceri oyunu. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir platform oyununda zaman ve dengeyi iyi tutturmanız gerekiyor. Oyun 40 bölümden oluşmaktadır. Bununla birlikte Windows tabanlı dokunmatik cihazınızda yada klasik masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Strung Along oyununda hareketli platformları aşmak sanıldığı kadar kolay değil. Engelleri aşmak için son derece dikkatli olmanız gerekiyor. 

Gözlük, göz bandı, şapka, boks eldiveni gibi aksesuarlarları kullanarak kuklanızı kişiselleştirebilirsiniz. Ancak bunun sadece aksesuar amaçlı olduğunuz oyunda etki etmediğini söylemek lazım. 

Zamanlama gerektiren bulmacayı çözmek için elinizden geleni yapacağınızdan şüphem yok. Fizi tabanlı benzersiz bir oynayışa sahip eğlenceli Strung Along oyununa bir şans vermek istiyorsanız sitemizden indirme işlemini güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,492
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.