Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Adobe Illustrator

reklam

Vektör Grafik Tasarım Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Adobe Illustrator programını bilgisayarınızda kullanarak profesyonel bir şekilde tasarım oluşturabilirsiniz. 

İçerisinde profesyonel tasarım araçları bulundurmaktadır. CS6 Adobe sutindeki bu program diğer Adobe uygulamalarıyla aynı arayüzü kullanıyor. Arayüz bakımından her zaman ki gibi sade ve şık tercihleri olan Adobe yine bu anlayışından vazgeçmemiş. 

Araç çubuklarıyla neredeyse minimalist olarak sunulan programda iç içe pencereler ve sekmeli yapı bulunuyor. Sekmeli yapısı sayesinde birden çok dökümanla aynı anda çalışabilirsiniz. 

Tasarım ve sanat çalışmaları konusunda profesyonel yardımcınız olacak olan Adobe Illustrator programını kullandıkça keşfedecek. Keşfettikçe vazgeçmeniz zorlaşacak. Vektörel çizimlerinize yardımcı olacak programda etkileyici çizim araçları, fırçalar ve renk işleme araçları bulunuyor. İçerisinde yer alan seçeneklerden ve filtrelerden faydalanarak etkileyici tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Tüm vektörel çizim programlarında gördüğümüz gibi Adobe Illustrator programının arayüzü biraz karışık gelebilir ancak araç çubuklarını öğrendikçe yeni özellikleri keşfettikçe tasarımıza daha iyi şeyler eklemek isteyeceksinizdir. 

Adobe Illustrator programı yaratıcı olmanızı istiyor diyebiliriz. Çünkü içerisinde tasarıma ait tüm araçlar bulunuyor gerisini de hayal gücünüze bırakıyor. Bulunan vektörel şablonları kullanarak iş gücünüzü arttırabilmeniz de mümkün hale geliyor. Diğer Adobe uygulamaları ile entegre edebilir ve daha verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Adobe Illustrator programı ile birlikte Adobe Dreamweaver ve Adobe Photoshop gibi programları kullanıyorsanız kolayca senkronize işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sorularınıza cevap olacak bir yardım bölümü bulunduran Adobe Illustrator programını kullanarak birbirinden güzel vektörel çizimler gerçekleştirmeniz mümkün. İndirme işlemini başlattığınız zaman Adobe'nin resmi web sayfasına yönlendirileceksiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
CC 17.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
3,250
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.