Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Aimersoft Video Converter

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Aimersoft Video Converter programı popüler video formatlarını destekleyen güçlü bir video dönüştürme hizmetidir. 

Medya dosyalarını kodlamak için kullanabileceğiniz programın kullanımı oldukça basit. Bu nedenle bile tercihleriniz arasında alsa da toplu dönüştürme özelliği ile önplana çıkıyor. 

Çeşitli formatlar arasında dönüştürme yapmak istediğinizde toplu dönüşüm imkanı sunan Aimersoft Video Converter ile çıkış profilini ayarlayarak dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayrıca içerisinde yer alan video düzenleme özelliği sayesinde videolarınız üzerinde düzenleme işlemi yapabilirsiniz. Size verilen videoların önizlemesini yapmanız için içerisinde dahili bir medya oynatıcısı bulundurmaktadır. 

Videolarınızdan istemediğiniz kısımları kırpabilir dilerseniz birden fazla videoyu birleştirebilirsiniz. Örneğin gri ve eski film efektleri uygulamak istiyorsanız video düzenleme editöründen faydalanabilirsiniz. Resim veya metin ekleyebildiğiniz gibi videolarınızın çalınma ihtimaline karşın filigran da ekleyebilirsiniz. 

Aimersoft Video Converter programı tüm kullanıcılar için başarılı bir video dönüştürücü olduğundan dolayı sizlere gönül rahatlığıyla öneriyoruz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
5.0.0
BOYUT
359.65 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,294
GELİŞTİRİCİ
Aimersoft
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.