Azar

Azar indir

Son Güncelleme: 1 yıl önce

Android Cep Telefonu için Görüntülü Chat Uygulaması (Mobil)

Azar uygulaması günümüzde yoğun bir şekilde kullanılan sesli ve görüntülü programlarının biraz daha farklı bir versiyonudur. Uygulama ile dünyanın dört bir yanındaki kişilerle videolu sohbet edebilirsiniz.

Modern ve şık arayüzü ile kullanım kolaylığı sunan uygulama ile bir kişiyle sohbet ederken başka bir kişiye geçmek için ekranın sağ tarafından sol tarafına parmağınızı kaydırarak geçebilirsiniz.

Yeni kişilerle tanışmak ve yeni arkadaşlıklar edinmek için kullanılan bu uygulama sayesinde yabancı kişilerle konuşup, yabancı dilinizi de geliştirebilirsiniz. Hızlı ve sınırsız bir hizmet sunan Azar uygulaması ile dünyanın herhangi yerinde bir ülkede yaşayan bir kişi ile bağlanıp görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var, o da görüştüğünüz kişiler tamamen rastgele olarak gelmektedir. 

Uygulama rastgele kişileri karşınıza çıkarır ve sohbet etmenize imkan sunar. Uygulamanın bazı ekstra özelliğinü ücretli olarak kullanabilirsiniz. Örneğin sadece bayan üyeler karşınıza gelsin istiyorsanız bunun için ödeme yapmanız gerekecektir.

Uygulamanın Özellikleri:
Yeni insanlarla tanışma fırsatı
3G/4G ve Wifi ile ücretsiz görüntülü konuşma
Birisi ile konuşurken ekran görüntüsü alma
Aldığınız ekran görüntülerini anında Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
1.14
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
13,713
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 3
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?