Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Desktop Notifications
Android İçin Tarayıcı Bildirim Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Desktop Notifications uygulamasını Android cihazınızda kullanarak bilgisayarınızdan bildirimleri takip edebilirsiniz. Desktop Notifications uygulaması akıllı telefonunuza gelen tüm bildirimlerden haberdar olmanız için hazırlanmıştır. Bilgisayarınızda bildirimleri takip etmek için Android cihazınıza yüklemeniz gereken bir uygulamadır. Desktop Notifications uygulamasını kullanarak Android cihazınızdaki bildirimleri bilgisayarınızda görüntüleyebiliyorsunuz. 

Mozilla Firefox tarayıcınız üzerinde görüntülemenize imkan sağlayan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Mozilla Firefox tarayıcınızda kullanabileceğiniz Desktop Notifications uygulaması ile akıllı telefonunuza gelen bildirimlerden haberdar olabiliyorsunuz. 

Kullanım açısından da kolay olan Desktop Notifications uygulaması ile Android cihazınızı daha verimli kullanabiliyorsunuz. Kolay kullanımlı

Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcınızla uyumludur. 
Bildirimleri takip etmenize olanak sağlar. 
WhatsApp, Facebook Messenger ve Google Hangouts üzerindeki bildirimleri takip etmenize olanak sağlar. 

Desktop Notifications uygulamasından faydalanmanız için tarayıcınızda eklentinin yüklü olması gerekmektedir. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan uyumlu tarayıcınız için indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

Mozilla Firefox İçin TIKLAYINIZ. 
Google Chrome İçin TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.6.2
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,826
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.