Ekran Kaydedici

Ekran Kaydedici

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Telefon Ekranı Video Kaydetme Uygulaması

Ekran Kaydedici uygulaması ile telefonunuzun ekranını video olarak kaydedebilirsiniz. Ekran videosunu kaydederken aynı zamanda ses kaydını da alan bu uygulama ile tanıtım videoları ve uygulama kullanımlarını gösteren videolar oluşturmanız için birebir bir uygulamadır.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra hemen açın ve kaydetmek istediğiniz ekranı seçin kayıt yapmaya başlayın. Eğer bir Youtuber iseniz bu uygulama ile harika işler çıkarabilir, takipçilerinizle her an videolar paylaşabilirsiniz. Veya bir uygulamanın kurulumunu ve kullanımını videoya çekerek takipçilerinize sunabilirsiniz.

Uygulamada limitsiz kayıt süresi, ekrana dokunup gösterme özelliği, sallayıp durdurma ve gecikmeli kayıt özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Pro sürümünü satın alırsanız videolarınıza özel logonuzu ve ses ekleyebilirsiniz. 

Ekran Kaydedici'yi yükleyebilmek için Android 4.4 KitKat sürümünden daha yüksek bir Android sürümüne sahip olmalısınız. 4.4 KitKat ve daha alt sürüme sahip olanlar Root yapmaları gerekir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
10,389
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Limitsiz kayıt süresi
  • Sallayınca durdurma özelliği
EKSİLERİ
  • Android 4.4 KitKat Desteğinin Olmaması
  • ücretsiz sürümde logo ekleme olmaması