Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Gladiators: Immortal Glory
Android için Gladyatör Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Gladiators: Immortal Glory oyununda gladyatörlerinizi eğitip arenaya katılabilirsiniz. Adından da anlayacağınız üzere oyun dayanıklı gladyatörlerin kapışmasını temel almıştır.

Ücretsiz olarak sunulan çoklu oyuncu desteğiyle ön plana çıkan başarılı bir dövüş oyunu olup oyuna geçmeden gladyatörlerin ve arenanın modellemelerinin yanısıra atmosferin başarılı olduğunu söylememiz de mümkün. Detaylı 3 boyutlu grafiklerle ön plana çıkan Gladiators: Immortal Glory oyunu 3 gladyatör kategorisi yer alıyor. Kahraman, savaşçı ve acemi arasından herhangi bir seçim yapıp seslerin yükseldiği korkutucu arenaya ayak bastığımız Gladiators: Immortal Glory oyununda dünya şampiyonluğu için en güçlü gladyatörlerle dövüşme şansımız da bulunuyor.

Oyunun turnuva modunu kullanarak kontrolümüzde olan gladyatörleri eğitip geliştirebiliyorsuz. Saldırılarda ve savunmada kullandığımız silahları yenileme imkanımız da bulunuyor. Oyun içerisinde öğeler bulunuyor bunlar ücretsiz değil ama oynadıkça bu öğelere sahip olabiliyoruz. Çeşitli özelleştirmelerinin yanında Gladiators: Immortal Glory oyununu oynamadığımız vakit dünya genelinde yapılan maçları izleyerek bahse de girebiliyoruz. Eğer sizde bu tarz Android oyunlarını seviyorsanız mutlaka Gladiators: Immortal Glory oyununu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0
BOYUT
165M
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
19,405
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.