Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Google Messenger
Android İçin Sesli ve Yazılı Mesajlaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Google Messenger uygulamasını Android cihazınız üzerinde kullanarak arkadaşlarınızla iletişimde kalabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşabilmeniz için hazırlanmış sade basit hoş bir uygulamadır. Son zamanlarda mesajlaşma popüler bir hal aldı. SMS ve MMS göndermenize almanıza yardımcı olan farklı bir iletişim uygulaması. Dilerseniz rehberinizde bulunanlara beğendiğiniz resimleri yollayabiliyor ve sesli mesaj gönderebiliyorsunuz.

Sesli mesajın yanısıra videolar da gönderebilirsiniz. Daha hızlı paylaşma seçeneği sunan uygulama fotoğraf yada video çekmenize imkan sağlıyor. Hızlı bir şekilde paylaşabilmeniz adına içerisinde çeşitli teknolojiler bulunduruyor. Tam olarak istediğiniz şeyleri bulmak için kişilerde yada ileti dizininde arama yapabiliyorsunuz. 

Çok amaçlı tasarımı sayesinde kendi zevkinize uygun olanı seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. SMS göndermesini istemediğiniz kişileri engelleyerek o kişilerden mesaj almaz istemediğiniz mesajlar yüzünden işlerinizi bölmezsiniz. 

Sesli mesajlar özelliği ile arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde sesli iletiler bırakabilir ve onların göndermiş olduğu sesli mesajları dinleyebilirsiniz. 

Google'un hazırlamış olduğu Messenger uygulamasını Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Messenger uygulaması şuanda Android 4.1 ve üzeri sürümleri çalıştıran cihazları desteklemektedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,816
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.