Müzik Video Maker

Müzik Video Maker

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Hızlı Müzikli Slayt Yapma Programı

Fotoğraflarınızdan slayt hikayeler oluşturmaya ne dersiniz? 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Müzik Video Maker uygulamasıyla fotoğraflarınızdan birbirinden güzel hikayeler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz slayt görüntülerinize istediğiniz müziği ekleyebilirsiniz. Android cihazınız üzerinden hızlı bir şekilde slayt hazırlamak istiyorsanız Müzik Video Maker uygulaması bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacaktır. 

Yaratıcı fotoğeaf ve müzik videoları yapmanıza imkan sağlayan uygulama ile 4 adımda slayt hazırlayabileceksiniz. Kullanım açısından oldukça basit olup her düzey Android kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Müzik Video Maker nasıl kullanılır?
Öncelikle galerinizden fotoğrafları yada videoları seçin. Ardından eklemek istediğiniz müziği, filtreyi yahut metini ekleyin. Kaydedip arkadaşlarınızla paylaşın. İşte bu kadar kolay. 

İstediğiniz gibi filtre eklemenize imkan sağlayan uygulama ile yaratıcı işler ortaya koyabilirsiniz. Şeffaf arayüzü ile kolay kullanım sunan Müzik Video Maker uygulamasını slayt yapmanız için denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.4.0.230
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,692
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?