Plus Messenger indir
Plus Messenger

Plus Messenger indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Telegram`a Özellik Ekleme Uygulaması

Android cihazlar için hazırlanmış Plus Messenger uygulamasyla resmi Telegram'a ekstra özellikler eklemeniz mümkün. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama içerisinde yazı, simge ve başlık gibi birçok şeyin boyutunu yahut rengini değiştirerek kişisel temalar oluşturabilirsiniz. Temanızı kaydedip arkadaşlarınızla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Başka kullanıcılar tarafından paylaşılan temaları kullanmanız da mümkün. Medya ses dosyalarına ekrandan kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Telegram bildiğiniz gibi güven odaklı bir mesajlama servisidir. Basit, güvenli olmasıyla bilinmektedir. Sorunsuz bir şekilde çalışma gösterebilen uygulama sade bir arayüze sahip olmasından dolayı bu uygulama hazırlanmıştır. Telegram uygulamasına ekstra özellikler eklemek isteyen kullanıcıların seveceğine inanyorum.

Plus Messenger uygulamasının sosyal özelliği sayesinde bulduğunuz hataları kullanıcılara bildirebilirsiniz. Yeni fikirlerinizi iletmek için Plus Messenger kullanıcıyla iletşime geçebilirsiniz. Eğer sizde Telegram uygulamanızı kişiselleştirmek ve yeni özellikler eklemek istiyorsanız Plus Messenger'ı kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
3.8.1.1
DİLLER
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
16,688
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?