Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Screen Recorder - Rootsuz
Android için Ekran Videosu Çekme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Root yapmadan ekran video kaydını yapabilirsiniz.. 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Screen Recorder uygulamasıyla hızlı bir şekilde ekran videosunu kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama cihazınızda root işlemi yapmanıza gerek bıraktırmaz.

Video kaydını hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına kullanabileceğiniz Screen Recorder uygulaması aynı zamanda içerisinde ekstra özellikler bulundurmaktadır. Bununla birlikte kullanıcılar videoların üzerine filigran ve reklam basma işini kolay bir şekilde yaparak başka bir uygulamaya gerek duymaz. 

Android cihazlarda ekran video kaydı nasıl yapılır?
Son derece sade anlaşılır bir arayüze sahip olan Screen Recorder uygulaması ana ekranında REC butonu bulundurmakadır. Ekran kaydını yapmak isteyen Android kullanıcıları REC butonuna dokunup açılan pencereyi onayladıktan sonra ekranda yer alan şimdi başka butonuna dokunarak kayıt işlemine başlayabilirler. Ayrıca kullanıcılar video kalitesin kayıt işlemine başlamadan önce uygulama ayarlarından hızlı bir şekilde değiştirebilir. Genel olarak her düzey kullanıcıya hitap eden uygulama başarılı bir tasarıma sahiptir. 

Screen Recorder uygulaması root işlemi gerektirmiyor. Android 5.0 Lollipop üzeri versiyon işletim sistemine sahip tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışma gösterir. Kaydettiğiniz videolar galerinizde kayıt olacaktır. Rootsuz ekran videosu yapmanıza imkan sağlayan Screen Recorder uygulamasını Android cihazlarınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,099
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.
ARTILARI
  • Kullanım açısından basit
  • Ücretsiz
  • Root işlemi gerektirmez
EKSİLERİ
  • Ses desteği yok