TextNow indir
TextNow

TextNow indir

Son Güncelleme: 2 yıl önce

TextNow uygulamasını APK olarak Android işletim sistemine sahip tablet veya telefonlarınıza indirebilirsiniz, ücretsiz telefon numarası sağlayan bu uygulama Amerika alan kodlu telefon numarrasına ihtiyaç duyduğunuzda son derece işinizi görecektir. Uygulama ile sınırsız bir şekilde hem arama yapabilir hemde sınırsız mesaj gönderebilirsiniz.

Telefon faturasına veya fiziki bir sim karta ihtiyaç duymadan telefon hizmeti sağlayan bu uygulama Google Play'de İletişim kategorisinde öne çıkan uygulamalar arasında yer almakta.

TextNow APK İndir

TextNow uygulamasını kullanırken aylık veya yıllık herhangi bir ücret ödemezsiniz. Uygulama tamamen bedava olup, sınırsız kısa mesaj, video ve resim gönderip almanızı sağlıyor. Amerika ve Kanada'ya istediğiniz kadar mesaj gönderme imkanı sunan TextNow, 230'dan fazla ülkeye de düşük maliyetli mesaj göndermenizi sağlıyor. 

Dakika başı 0.01 dolardan bile düşük ücretlerle uzun süreli konuşmalar yapabilirsiniz. İşte TextNow üzerinden aldığınız telefon numarası ile yapabilecekleriniz;

TextNow Apk Özellikleri

Ücretsiz uygulama

Uygulama, kullanıcılarına kesinlikle ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Uygulamayı yükleyin ve metinlerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Reklamlardan Kaçının

Uygulama, metin yazmak için geniş bir alan sunuyor ancak reklamlarla donatılmıştır. Bu reklamları izleyerek kredi alabilirsiniz. Onlardan hoşlanmıyorsanız, onlardan kurtulmak için bazı ücretler ödemek zorundasınız.

Çıkartma Kullanımı

Çok çeşitli çıkartmalar, emojiler ve gifler metninizi dekore etmenize ve duygularınızı farklı bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
19,374
GELİŞTİRİCİ
TextNow, Inc.
HEMEN İNDİR (68.20 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 18 Ortalama Puan: 3.9
5
9
4
3
3
3
2
1
1
2
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Ücretsiz mesaj gönderme
  • Sınırsız görüşme yapma
EKSİLERİ
  • Bağlantı hızı daha iyi olabilir