Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS

VideoDownloader
Android İçin Facebook`tan Video İndirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarda indirme işlemlerini sürekli yapan biriyseniz ve bu rahatlığı Android cihazınıza taşımak istiyorsanız VideoDownloader uygulamasını deneyebilirsiniz. 

Android işletim sistemli kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulan VideoDownloader uygulaması anlaşılır bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. 

Facebook üzerinden videoları indirme işlemini kolaylaştıran VideoDownloader uygulaması sayesinde sadece birkaç adımdan sonra videoyu cihazınıza yükleyebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz video dosyalarını internet olmadığı zamanlarda izlemenin keyfini çıkarın. VideoDownloader uygulaması aynı zamanda Facebook üzerinde video izleme aracı sayesinde videolarınızı akıcı bir şekilde oynatmanıza imkan sağlıyor. 

Sizin kendi zaman tünelinizde bulunan videoları, arkadaşlarınızın videolarını, katılmış olduğunuz gruplardaki videoları izlemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde bulunan toplu indirme desteği sayesinde dilediğiniz videoları sçerek tek tuşla arka arkaya indirebiilrsiniz. 

Yüksek kalitede video indirmenize ve aynı zamanda yüksek kalitede video izlemenize imkan sağlayan VideoDownloader uygulamasını Android cihazınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.4.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,518
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.