Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Voxer Telsiz Bas-Konuş

reklam

Android İçin Telsizle Mesajlaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemine uyumlu olan Voxer uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile iletişim kurmak artık daha eğlenceli. Konuşmak istediğiniz kişileri belirleyin dilerseniz resim yollayın dilerseniz yazılımı mesaj gönderin.

Göndermiş olduğunuz mesajları sesli telsiz mesajları aynı zamanda sonradan dinleyebilme kabiliyetine sahip. Aerık telefonu sürekli kulağınızda tutmak zorunda değilsiniz.

WiFi desteği ve 2G, 3G ve LTE gibi bağlantı noktalarından bağlantı kurmanıza olanak sağlayan uygulama ayrıca siz çevirimdışıyken size gelmiş olan mesajları saklamanıza olanak sağlıyor. Online olduğunu zaman size mesajlarınızı eksiksik bir şekilde iletebiliyor.

Sadece birebir iletişim değil isterseniz grup halinde iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede birden çok arkadaşınızla aynı anda sohbet edebilme şansına sahip olursunuz. Genellikle ücretsiz uygulamalarda reklam sıkıntısı çok oluyor. Sizler için reklamsız ve ücretsiz olan uygulamaları bulmaya çaba gösteriyor.

Bu uygulama ise reklam ile rahatsızlık vermemektedir. Rahat bir şekilde arkadaşlarınız  ile sohbet etmenize olanak sağlıyor. Yeni gelen bildirimleri görmenize ve mesajları kaçırmamanıza imkan tanıyor.

Eğer sizde bu özelliklerde olan bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde yönlendirilmiş olduğunuz siteden indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Rahatsız edici reklamlar artık yok. 
Sesli mesajlarınızı daha hızlı bir şekilde dinleyin.
Mesajlarınızı kaydedin.
Sesli mesaj, metin mesajı, fotoğraf ve konum mesajları gönderebilirsiniz.
Arkadaşlarınız ile konuşun.
Gelen yeni mesajlar için hızlı bildirim alın.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1.0030
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,270
GELİŞTİRİCİ
Voxer
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.