Zoom indir
Zoom

Zoom indir

Son Güncelleme: 4 yıl önce

Yüksek Kaliteli Videolu Görüşme Uygulaması

Günlük toplantılarınızı kaliteden endişe etmeden etkili ve düzenli bir şekilde yönetmek için tasarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde nerede olursanız olun profesyonel video görüşmeleri yapın.

ZOOM Cloud Meetings'de yer alan birçok özellik arasında, tüm toplantılarınızı planlayabileceğiniz bir takvim bulacaksınız. Hatırlatmalar ekleyin ve toplantılarınızı herhangi bir sorun yaşamadan başlatabilmeniz için doğrudan bu takvimden video görüşmeleri ayarlayın.

Görüntülü arama yaparken, ön veya arka kameranızı kullanabilir, mikrofonu etkinleştirebilir veya sessize alabilir ve toplantınızı en iyi şekilde yapabilmek için diğer temel ayarları yönetebilirsiniz. Ayrıca görüştüğünüz kişinin adını görebilir ve hatta gerçekleşen her şeyi kaydedebilirsiniz.

Benzersiz bir bağlantıyla diğer kişileri toplantılarınıza davet edebilir, bağlanmak istediğiniz diğer kullanıcılar için uzaktan toplantılar oluşturabilir ve toplantılarınıza erişimi sınırlayabilirsiniz. Temel olarak, ZOOM Cloud Meetings, yönetim veya kalite konusunda endişelenmeden iş için video aramaları yapmak için mükemmel bir uygulama.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
5.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,534,079
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 57 Ortalama Puan: 3.1
5
23
4
6
3
4
2
1
1
23
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?