Ashampoo Burning Studio

Ashampoo Burning Studio

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Profesyonel CD, DVD, Blu-ray Yazdırma Programı

Ashampoo Burning Studio programı sayesinde tüm disklerinizi kolay bir şekilde yazdırabilirsiniz. Windows kullanıcıları için hazırlanmış olan Ashampoo Burning Studio programı ile elinizde bulunan diskleri hızlı bir şekilde yazdırabilirsiniz. CD/DVD/BD yazma aracı olup internet dünyasının ihtiyacını karşılayan piyasasında popüler bir hizmettir. Program modern zamana uymak için yeni arayüzü dışında yeni onlarca değişiklikle geldi.

Eski sürümünden daha hızlı bir şekilde bizi karşılayan Ashampoo Burning Studio programı ses ve video dosyalarını hızlı bir şekilde diske yazmanıza yardımcı olmaktadır. 720p ve 1080p HD video desteği sunan Ashampoo Burning Studio programı Blu-ray ve DVD menüleri oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Kendinize özel menüler tasarlamanıza imkan sağlayan Ashampoo Burning Studio programı bulut bilişim desteğiyle gelmektedir. 

Kolay kullanılabilir olmasıyla her düzey bilgisayar kullanıcısına hitap eden program aynı zamanda Facebook, Picasa, Dropbox ve Flickr hesaplarınızda bulunan verileri de yazdırmanıza olanak sağlıyor. Entegre edilen sosyal ağlarda resim ve videoları program içerisinden kolay bir şekilde seçip kaydedebilirsiniz. Resim ve video dosyalarının pek çoğunu çevirimiçi servislerde saklandığını düşünüldüğü zaman Ashampoo Burning Studio programı bu özelliğiyle fazlasıyla kullanışlı olmayı başarıyor. 

Akıllı telefon, tablet yahut kameralarınızı bilgisayara bağladıktan sonra kopyalama işlemi yapmadan program aracılığıyla hızlı bir şekilde yazdırabiliyorsunuz. Özellikle çok çekirdekli bilgisayarlar için geliştirilen yeni sürümünde hızlı yazdırma özelliği fazlasıyla iddialı bir şekilde karşımızda. 

Slayt şovlar, filmler, DVD'ler için hazırlanmış hazır temaların sayısının arttırıldığını gördüğümüz Ashampoo Burning Studio programında disklere etiket hazırlamak için programın editör fonksiyonları geliştirilmiştir. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda başarılı bir yazdırma programına gerek duyuyorsanız mutlaka Ashampoo Burning Studio'yu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yardımcı Programlar
VERSIYON
16.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,767
HEMEN İNDİR (85.24 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?