AudioShell

AudioShell

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Meta Bilgileri Düzenleme Programı

MP3, MP4, M4A, WMA, APE, FLAC ve OGG gibi popüler ses dosyası formatlarını destekleyen progam ile müzik dosayalarınızın özellikerini etiketlerini düzenleyebilirsiniz. 

Meta bilgilerini değiştirmenize olanak sağlayan program aynı anda birden fazla dosyaların adını değiştirmesine izin vermektedir. İçerisin menüsüne bir etiket editörü bulunduran program iyi bir entegre hafif uygulamadır. 
Programın bu tip genellikle çeşitli özel programlar kullanarak ses parçaları ID3 bilgileri düzenlemesi için uğraşan kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Toplu düzenleme etiketleri ve dosyaları yeniden adlandırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Albüm, derleme türü, şarkı sözleri, derecelendirme ve açık tüm meta verileri dahil olmak üzere geniş seçenekler sunmaktadır. CPU ve sistem belliği çok düşük miktarda gereklidir. Bilgisayarın genel performası için endişe etmenize gerek yok. Toplu olarak dosyaları yeniden adlandırmanıza yardımcı olmaktadır. Müzik dosyalarınızın meta bilgilerinizi düzenlemek için kullanabilirsiniz. Sadece müzik dosyaları için değil aynı zamanda MP4, WMV, ASF, 3G gibi video formatları için de destekl sunmaktadır. Sade ve kullanışlı bir program olduğundan dolayı Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.3.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,974
HEMEN İNDİR (2.48 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?