Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Batch PSD to JPG Convert

reklam

PSD Formatından JPG Yapma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Batch PSD to JPG Convert programı sayesinde toplu işlemler yaparak daha verimli çalışmalar elde edebilirsiniz. Çeşitli çıkış ayarlarıyla PSD dosyalarını dönüştürebilirsiniz.

Photoshop ile çalışıyorsanız büyük olasılıkla projeleri düzenlemek için PSD formatıyla kaydetmiş olmalısınız. PSD formatına kaydettiyseniz ve fikrinizi değiştirdiyseniz hepsini JPG formatına dönüştürmekle uğraşmak yerine Batch PSD to JPG Convert programını kullanarak dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Özel bir dönüştürma aracı kullanmak için oldukça iyi bir fikir olduğunu söylemek ise mümkün. Temiz be basit bir arayüze sahiptir. Dönüştürmek istediğiniz kaliteyi seçmenize olanak veren program güvenilir ve verimlidir. Genel olarak çok kolay kullanlı olan program sürükle bırak desteği sunmaktadır.

Gerçekten düzenli olarak birçok PSD projesiyle çalışmak isteyenlerin tercihi olabilir. Eğer sizde elinizde bulunan PSD dosyalarını JPG resim formatına dönüştürmek istiyorsanız Batch PSD to JPG Convert programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.5
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,914
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.