BB FlashBack Express

BB FlashBack Express

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz BB FlashBack Express programı sayesinde masaüstünüzün videosunu kaydederek kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz ekran videolarına çeşitli efektler, sesler ve düzenlemeler yapabiliyorsunuz. 

Eğitim ve iş için demolar oluşturmanız gerektiği zamanlarda işinizi görecek başarılı bir program olup kullanım açısından her düzeyde kullanıcıya hitap etmektedir. İçerisinde yer alan kendi video düzenleyicisi sayesinde videoları kolay bir şekilde düzenleyebiliyor ve kareleri yönetebiliyorsunuz. 

Belirlemiş olduğunuz bir noktayı yakınlaştırabildiğinizden dolayı çeşitli sunumlarınızı daha etkileyici ve anlaşılır bir hale getirebiliyorsunuz. 

Aynı zamanda hazırlamış olduğunuz videoları kolay bir şekilde video paylaşım siteleri üzerinde yayınlayabiliyorsunuz. AVI, Flash ve WMV gibi formatlarda videolar çekebiliyorsunuz. Eğer sizde masaüstünüzün videosunu kaydedip kolay bir şekilde düzenlemek istiyorsanız BB FlashBack Express programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,949
HEMEN İNDİR (19.39 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?