Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Callnote

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Callnote programı yardımıyla bilgisayarınızda yapmış olduğunuz sesli ve görüntülü görüşmeleri kaydedebilir dilerseniz farklı hesaplarınızda anında paylaşabilirsiniz. 

Sabit diskinizden boş alan kazanmak için bilgisayarınızdaki eski kayıtları tasfiye edebilir yada başka bir hesabınızla oturum açarak direkt olarak oraya gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Callnote programını kullanabilmeniz için Java bulunması gerekmektedir. Ayrıca programdan ücretsiz olarak faydalandığınız için kayıt olmanız ve e-posta adresinize gelen aktivasyon kodunu onaylatmanız gerekmektedir. Kısa bir işlem sonrasında Callnote programını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Skype, Facebook, Hangouts, Viber gibi sesli ve görüntülü konuşmalar yaptığınız programlardaki görüşmeleri kaydetmeniz mümkündür. 

Sahip olduğunuz hesaplar yardımıyla paylaşımı hızlandırabilirsiniz. Facebook, Youtube, Evernote, Dropbox gibi hesapları desteklemektedir. 

Eğer sizde bilgisayarınızda sesli ve görüntülü görüşmeler yapıyorsanız Callnote programı ile kayıt altına alarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.0.26.0
BOYUT
58.64 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,528
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.