Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ConvertING
Resim ve Video Dönüştürme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

ConvertING programını bilgisayarınızda kullanarak basit bir şekilde elinizde bulunan fotoğraf ve videoların dönüştürme işlemini tamamlayabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz ConvertING programı resim ve video formatları dahil olmak üzere 26 video formatı ve 11 resim formatını dönüştürme işlemini gerçekleştirmektedir. Başarılı bir video formatı dönüştürme programı olup resim dosyalarınız için de kullanabilirsiniz. 

Popüler resim ve video formatları dahil olmak üzere 30'dan fazla format desteklemesi ile seveceğinize inandığım bir program olup hızlı ve kolay bir şekilde hal edebilirsiniz. 

ConvertING programını ücretsiz olarak indirip kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra giriş yaptığınız programda ekranda resim mi video dosyası mı dönüştürüleceği size soruluyor. Daha sonra bu isteğinizi belirleyip yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Bir sonraki ekran üzerinde dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçmeniz ve hangi formatta dönüşmesini istediğinizi seçerek işlemi başlatmanıza imkan sağlamaktadır. 

Geniş kapsamlı olan ConvertING programı format dönüştürme programları arasında karmaşık bir arayüze sahip olmaması ile dikkat çekmektedir. Kolay kullanımlı olan ConvertING programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
968
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,920
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.