FlicFlac Audio Converter

FlicFlac Audio Converter

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kurulumsuz Ses Dönüştürme Programı

Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan FlicFlac Audio Converter programı sayesinde ses dosyalarınızı sadece saniyeler içerisinde istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan program aynı zamanda portable olduğundan dolayı istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki ses dosyalarını farklı formatlara sadece saniyeler içerisinde dönüştürme yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Sürükle bırak desteğinin bulunduğu FlicFlac Audio Converter programında FLAC formatından WAV, APE ve OGG formatına dönüştürme yapabilirsiniz. OGG formatından ise APE, MP3, WAV formatına dönüştürme yapabilirsiniz. WAV formatından da APE, OGG, MP3 formatına dönüştürme yapabilirsiniz.

MP3 formatından da OGG, APE, MP3 ve WAV formatına dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. APE formatından da OGG, MP3 ve FLAC formatına da dönüştürme yapmanız mümkün. Müzik dosyaalrınızın formatını dönüştürmek için kullanabileceğiniz başarılı bir program olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Format Dönüştürücüler
VERSIYON
1.03
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,203
HEMEN İNDİR (1.07 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?