IceCream Screen Recorder

IceCream Screen Recorder

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ekran Görüntüsü Kaydetme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz IceCream Screen Recorder programı sayesinde sisteminizin ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan IceCream Screen Recorder programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ekran görüntüleri almak için ücretli ptogramlara geek duyurmayan IceCream Screen Recorder programı resim dosyası olarak hem de video olarak ekran görüntülerini alabilmenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda hangi bölgenin görüntüsünün yakalanacağını da kendiniz kolay bir şekilde belirleyebiliyorsunuz. 

Video yada resim ekran görüntüleri üzerine çizimler yapmak, paylaşırken daha kişisel hale getirmek ve yazılar yazmak için kullanabilirsiniz. Geçmişte aldığınız ekran görüntülerin tarihçesini IceCream Screen Recorder programı bünyesinde saklamaktadır. 

Sistem ses düzeyleri dışında mikrofon ayarlaması yapabilirsiniz. Dilersneiz ekran görüntülerini hızlı bir şekilde internet adresi olarak oaylaşabilirsiniz. İçerisinde çeşitli ayarların bulunduğu IceCream Screen Recorder programını ekran görüntüsü çekmek ve videosunu kaydetmek için kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yardımcı Programlar
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,503
HEMEN İNDİR (34.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?