Internet Cyclone

Internet Cyclone

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet Hızlandırma Programı

İnternet bağlantınızın tüm potensiyel hızından faydalanmanıza olanak sağlayan Internet Cyclone programı ücretsiz olarak sunulmasıyla herkesin ulaşabileceği bir hizmettir. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Internet Cyclone programıyla internet bağlantınızı iyileştirebilirsiniz. Kolay kullanılır bir yapıya sahip olan Internet Cyclone programı otomatize edilmiş işlevler kullanılırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum. Windows işletim sistemi genel olarak internet bağlantılarını verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan Internet Cyclone programı bazı noktaları aktifleştirmenize imkan sağlıyor. 

Otomatik olarak internet ayarlarını optimizasyonuzu gerçekleştirmenize imkan sağlayan Internet Cyclone programı manuel düzenleme seçenekleri bulunduruyor. Tüm web tarayıcıları ile yüksek uyumluluk bulunduran Internet Cyclone programı tüm internet kullanımlarında hızlanmanıza imkan sağlıyor. 

Sadece internet gezintilerinizde değil aynı zamanda film izleme, oyun oynama gibi durumlarda da internet bağlantınızdan tam olarak faydalanmanıza imkan sağlıyor. Eğer sizde internet bağlantınızdan tam verim almak istiyorsanız Internet Cyclone programını kullanmalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Hızlandırıcı
VERSIYON
2.25
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,048
HEMEN İNDİR (961.43 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?