Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

FriendCaller
Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama olup gayet kullanışlı bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. FriendCaller uygulamasını kullanan kullanıcılarla uygun fiyatlarla uluslaraso görüşmeler gerçekleştirebildiğiniz gibi bölgesel telefon numalararıyla sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. 

Dilerseniz uygulamaya Facebook üzerinden kayıt olabilir dilerseniz de FriendCaller'in web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi rahatça bulabilmeleri ve arayabilmeleri için CallMe-link bağlantılarını da paylaşabiliyorsunuz. Bu bağlantıları Twitter, Facebook yada e-posta ile arkadaşlarınıza iletebiliyorsunuz. 

Sisteme kayıtlı olduğunuz an size FriendCaller ID tahsis ediliyor bu ID aracılığıyla tüm arkadaşlarınız ve listenize eklenecek kişileri bulabiliyorsunuz. Ayrıca FriendCaller uygulaması iPhone, iPad, iPod, Android ve diğer mobil cihazlar içindeki uygulamalarla standart olarak çalışabilmektedir. Ücretsiz ve video konferansı düzenleyebileceğiniz FriendCaller uygulamasıyla birçok arkadaşınızla aynı anda konuşmanın keyfini çıkarın. 

FriendCaller uygulamasının desteklediği bazı cihazlar:
Samsung Galaxy S, SII
Samsung Galaxy Tab
Nexus S
HTC Sensation
HTC EVO 4G
HTC Desire
HTC Wildfire
HTC myTouch 3G
HTC Tattoo
HTC Ideos
Motorola Droid
Huawei Ideos
Huawei Ascend
Sony Ericsson Xperia
All T-Mobile Androids

Alternatifleri: AIM, Fring, Google Talk, MeeBo, Nimbuzz, Skype

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,956
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.