KitchenDraw

KitchenDraw

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Mutfak, Banyo Ve Mobilya Tasarım Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz KitchenDraw programı sayesinde mutfak, banyo ve mobilya tasarımlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Piyasasında oldukça başarılı olan KitchenDraw programı kolay kullanımlı olup istediğiniz şekilde mutfak ve banyo tasarımlarını gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. 

Farklı kategoriler içerisinde bulunan masa, sandalye ve daha birçok obje ile tasarımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Genellikle bilgisayar bilgisi fazla olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilse de profesyonel kullanıcılar tarafından da sunulmaktadır. Kendi tasarımlarınızı ortaya çıkarabilmek için kullanabileceğiniz başarılı bir program olup kendi yaratıcılığını konuşturabileceğiniz bir editör. 

Hazırlamış olduğunuz çizimleri karakalem çalışması şeklinde görüntülemeniz de mümkün. Dilerseniz 3DS ve SketchUp dosyaları üzerinde çalışabilirsiniz. Eğer sizde mutfak, banyo ve dolap tasarımları yapmak istiyorsanız KitchenDraw programını kullanarak bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Grafik
VERSIYON
6.5
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,434
HEMEN İNDİR (24.42 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?