Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Little Image Viewer

reklam

Resim Ve Görsel Görüntüleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Resim görüntüleme işlemine başka bir bakış açısı getiren Little Image Viewer programı son derece kolay bir kullanıma sahip olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Elinizde bulunan MP3 dosyalarının içinde bulunan görselleri açıp JPG formatında kaydetmenize olanak sağlayan Little Image Viewer programı MP3 dosyalarına göülü olan görselleri örnekleri ayrıştırıp dosyalarda göz gezdirmenize imkan sağlıyor. 

Sadece resimleri görüntülemekle kalmayıp görüntleri dışarıya aktarıp farklı dosya formatında kaydetmenize imkan sağlayan Little Image Viewer programı İngilizce ve Almanca dil desteği sunuyor. Programla görselleri tek tek açabiliyorsunuz. İsterseniz de klasörler halinde görüntüler açıp ikon haline ufak haliyle görüntüleyebiliyorsunuz. 

Görsellerin boyutlarını değiştirmenize imkan sağlayan Little Image Viewer programı TIF dosyalarnı da JPG dosya formatına dönüştürmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde MP3 dosyalarının içerisine gömülü olan resimleri görüntülemek ve bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsanız Little Image Viewer programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
SON SÜRÜM
1.05
BOYUT
4.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,478
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.