MediaCoder

MediaCoder

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Format Dönüştürme Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MediaCoder programı sayesinde elinizde bulnan popüler video ve ses formatlarını dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunuluyor olmasına rağmen zengin format dönüştürme içeriği açısından beğeneceğinize inandığım başarılı bir hizmettir. 

MP3, WAV, MPG, AVI formatlarının yanısıra taşınabilir aygıtlar ve gelişen işlemci performansıyla yeni formatları bünyesine sürekli ekleyen MediaCoder programı yüksek performansıyla göz kamaştırıyor. Ücretsiz olmasına rağmen en iyi dönüştürme programları arasında yerini alan MediaCoder, Türkçe dil desteği de sunuyor. Bu nedenle daha rahat kullanım sağlayabiliyorsunuz. MediaCoder programını Türkçe kullanmak için  "Options>User Interface Language>Turkish" menü yolunu izlemeniz gerekiyor. Fakat programın kullanımı zaten kolay olduğundan dolayı İngilizce olarakta kullansanız zorlanmayacaksınız. 

MediaCoder Kullanımı
Programın kullanımı için dönüştürmeye tabi tutacağınız dosyaları programa eklemeniz gerekiyor. Bu nedenle Add butonuna tıklayıp klasörleriniz arasında ses ve video dosyalarınızı listeye ekleyebilirsiniz. Ardından ekranın alt kısmında bulunan iki panelden soldakini kullanarak videolarınızı dönüştürebilirsiniz. Ses dosyalarınız için ses yada video için video sekmelerini seçerek dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Eğer sizde elinizde bulunan dosyaları cep telefonuza, dijital medya oynatıcılarına ve oyun konsolları gibi cihazlarla uyumlu hale getirmek istiyorsanız MediaCoder programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Format Dönüştürücüler
VERSIYON
0.8.36
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,248
HEMEN İNDİR (60.51 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?