Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Multi Skype Launcher Birden Fazla Skype Açma
Çoklu Skype Açma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Multi Skype Launcher yani çoklu Skype açma programı sayesinde bilgisayarınız üzerinden birden fazla hesaba giriş yapabilirsiniz. 

Multi Skype Launcher programı ile Windows bilgisayarınız üzerinden birden fazla Skype hesabı açabilirsiniz. Birden fazla Skype hesabınızı Windows standartlarına uygun bir şekilde açamıyorsanız Multi Skype Launcher programını kullanabilirsiniz. Birden fazla Skype hesabını çalıştırmanıza olanak sağlayan Multi Skype Launcher programı ile hesaplarınızı tek bir bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz. 

Genellikle aynı bilgisayarı birden fazla kullananların büyük bir derdi ancak tek sizin birden fazla hesabınız olabilir. Hepsini aynı anda bilgisayarınızda açmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir program olup kullanım açısından da oldukça basittir. Bu nedenle bilgisayar birikiminiz olmasa bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
Birden fazla Skype hesabını açabileceğiniz Multi Skype Launcher programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.  Bilgisayarınıza Skype yüklü değilse buradan indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8
BOYUT
1.71 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,127
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.