Razer Cortex

Razer Cortex indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Oyun Videosu Yapma Programı

Razer Cortex programı sayesinde oyun videosu çekebilir ve oyun performansını kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Razer Cortex programı sayesinde oyunlarınızın videolarını kolay bir şekilde çekebilir. Ekran görüntüsü almanıza ve video paylaşmanıza imkan sağlayan Razer Cortex programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

720p çözünürlükte saniyede 30 kare hızıyla süre kısıtlaması olmadan video hazırlamanıza imkan sağlayan Razer Cortex programı ile videolarınıza watermark ekleyebilirsiniz. 

1080p video kaydı yapmanıza imkan sağlayan Razer Cortex programının diğer bir avantajı ise işlemini gerçekleştirirken oynadığınız oyunda herhangi bir yavaşlık söz konusu olmuyor. Bu nedenle seveceğinize inandığım program arka planda çalışmakta olan işlemleri denetleyerek gereksiz olanları sonlandırmaktadır. RAM gibi kaynalarınızı sadece oyuna ayırmanıza yardımcı olan Razer Cortex sayesinde oyunlardaki takılmaları da engelleyebilmeniz mümkün hale geiyor. 

Oyun yayını yapmak son zamanlarda en popüler durumlardan biri. Azubu, Twitch, Youtube gibi kanallar üzerinde canlı yayını başlatabilmenize imkan sağlayan Razer Cortex programı ile oyun kayıt dosyalarınızı ve oyunarda kullandığınız add-on gibi modları bulut hesabınızda y

Razer Cortex programı sayesinde oyun videosu çekebilir ve oyun performansını kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. 

edeklemesi ve herhangi bir bilgisayardan kolayca kayıt dosyalarına kişiselleştirilmiş ayarlara erişmesine izin vermektedir. Eğer sizde oyun videosu çekmek için başarılı aynı zamanda etkileyici bir programa gerek duyuyorsanız Razer Cortex programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
CD / DVD Kayıt
VERSIYON
7.0.135.11872
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,963
HEMEN İNDİR (123.75 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?