Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sg Tcp Optimizer
İnternet Hızlandırıcı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Sg Tcp Optimizer programı sayesinde internet bağlantınızı kolay bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Sg Tcp Optimizer programı internet bağlantınızı en hızlı hale getirmek için çalışmaktadır. "General Settings / Optimal Settings" yolunu da izlemeniz mümkün. Bu sayede araç sizin için en ideal değerleri internet bağlantınıza göre özelleştirecektir. 

Manüel ayarlar yapmak istediğiniz zaman Custom Settings seçeneğine tıklayarak Largest Mtu değerleriyle en fazla gönderilecek veri paketinin büyüklüğünü belirlemeniz mümkün. Aynı zamanda kayıt defteri sekmesinde aracın yaptığı değişikleri de görüntülemeniz de mümkün. 

Sg Tcp Optimizer programının en güzel özelliği ise kurulum gerektrmiyor olmasıdır. Bu sayede sitemizden hemen indirip programı çalıştırabilirsiniz. İnternet bağlantınızı hızlandırmak amacıyla kullanabileceğiniz Sg Tcp Optimizer programı genel olarak ortaya tatmin edici sonuçlar çıkarmaktadır. Bu nedenle Windows kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Eğer sizde internetizden daha iyi verim almak istiyorsanız Sg Tcp Optimizer programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.3
BOYUT
680 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,394
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.