Sg Tcp Optimizer

Sg Tcp Optimizer

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İnternet Hızlandırıcı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Sg Tcp Optimizer programı sayesinde internet bağlantınızı kolay bir şekilde hızlandırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Sg Tcp Optimizer programı internet bağlantınızı en hızlı hale getirmek için çalışmaktadır. "General Settings / Optimal Settings" yolunu da izlemeniz mümkün. Bu sayede araç sizin için en ideal değerleri internet bağlantınıza göre özelleştirecektir. 

Manüel ayarlar yapmak istediğiniz zaman Custom Settings seçeneğine tıklayarak Largest Mtu değerleriyle en fazla gönderilecek veri paketinin büyüklüğünü belirlemeniz mümkün. Aynı zamanda kayıt defteri sekmesinde aracın yaptığı değişikleri de görüntülemeniz de mümkün. 

Sg Tcp Optimizer programının en güzel özelliği ise kurulum gerektrmiyor olmasıdır. Bu sayede sitemizden hemen indirip programı çalıştırabilirsiniz. İnternet bağlantınızı hızlandırmak amacıyla kullanabileceğiniz Sg Tcp Optimizer programı genel olarak ortaya tatmin edici sonuçlar çıkarmaktadır. Bu nedenle Windows kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Eğer sizde internetizden daha iyi verim almak istiyorsanız Sg Tcp Optimizer programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Hızlandırıcı
VERSIYON
2.0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,681
HEMEN İNDİR (680 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?