Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Veresiye Defteri Mini
Veresiye Kaydetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Veresiye Defteri Mini programı sayesinde kolay bir şekilde müşterilerinizin borçlarını ve ödemelerini kaydedebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz Veresiye Defteri Mini programı sayesinde müşteri borçlarınızı kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup borç ve ödeme kayıtlarını zahmetsiz bir şekilde saklamanıza imkan sağlamaktadır. 

Market, bakkal ve küçük işletmelerde genellikle veresiye sistemi hala var. Müşterilerinizi karıştırmamak adına ve kimin ne kadar borcunun kaldığını görmek amacıyla Veresiye Defteri Mini programını kullanabilirsiniz. Veresiye kayıtları için defter tutmak yerine Veresiye Defteri Mini programından faydalanarak hızlı bir şekilde borç ve ödeme kayıtlarına ulaşabilirsiniz. 

Son derece temiz ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Veresiye Defteri Mini programı müşteri ekstresi çıkartmanıza imkan sağlamaktadır. Sadece borçlu olan kişileri listeleyebilen program aynı zamanda bu bilgileri PDF, Excel ve Word formatında dışa aktarmanıza olanak tanımaktadır. Ayrıca program içerisindeki bilgileri yedekleyebilir ve programa şifre koyabilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir veresiye programına gerek duyuyorsanız Türkçe dil destekli Veresiye Defteri Mini programını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.8
BOYUT
3.78 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,879
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.