Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Video Cutter Expert

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Cutter Expert programını kullanarak bilgisayarınızda kolayca video dosyalarınızdan istediğiniz bölümleri düzenleyebilirsiniz. Video dosyalarınızdan istemediğiniz kısımları kaldırmanıza imkan sağlayan Video Cutter Expert programını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

Hızlı ve kolay kullanılır yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Video Cutter Expert programı videonuzda kesme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Video dosyalarınızda kesme işlemini yaparken gireceğiniz parametreler ile filmin başlangıç ve bitiş noktasını hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz. 

Ayrıca hangi video dosyanızı düzenledikten sonra hangi formatta kullanmak istediğinize kendiniz karar verebiliyorsunuz. Sürükle bırak desteği ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için çalışan yapısı ile dikkat çeken Video Cutter Expert programı bilinen tüm popüler video formatlarını desteklemektedir. Düzenleme işlemleriniz ve basit kesme ve kırpma işlemleriniz için Video Cutter Expert programını kullanabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
15.08 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,240
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.