Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

VideoInspector

reklam

Video Bilgileri Öğrenme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

VideoInspector, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz videolara ait bilgileri öğrenmenize olanak sağlayan başarılı bir programdır. Ücretsiz olarak sunulan VideoInspector programı yazılım ile videolarınızın hangi ses çözücüyle uyumlu olduklarını hangi durumlarda çalışabileceklerini görüntülemeniz mümkün. Program hangi çözücülere ihtiyacınız olduğunu da öğrenmenize imkan sağlıyor. 

MPEG I,  MPEG II, QuickTime, AVI, MKV formatlarını destekleyen VideoInspector programı otomatik olarak codec gereksinimleri belirlemektedir. Yüklenmiş olan görüntü ve ses çözücülerini listeleyen VideoInspector programı gerekli codec dosyalarını indirmenize yardımcı olmaktadır. 

VideoInspector programı video dosyalarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca filmlerinizin çalışabilmesi için gerekli codec yazılımlarını da indirmeniz mümkün. Eğer sizde bilgisayarınızda yer alan video dosyaları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız VideoInspector programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.8.3.135
BOYUT
1.64 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,548
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.