VideoInspector

VideoInspector

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Bilgileri Öğrenme Programı

VideoInspector, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz videolara ait bilgileri öğrenmenize olanak sağlayan başarılı bir programdır. Ücretsiz olarak sunulan VideoInspector programı yazılım ile videolarınızın hangi ses çözücüyle uyumlu olduklarını hangi durumlarda çalışabileceklerini görüntülemeniz mümkün. Program hangi çözücülere ihtiyacınız olduğunu da öğrenmenize imkan sağlıyor. 

MPEG I,  MPEG II, QuickTime, AVI, MKV formatlarını destekleyen VideoInspector programı otomatik olarak codec gereksinimleri belirlemektedir. Yüklenmiş olan görüntü ve ses çözücülerini listeleyen VideoInspector programı gerekli codec dosyalarını indirmenize yardımcı olmaktadır. 

VideoInspector programı video dosyalarınız hakkında detaylı bilgiye ulaşmanıza imkan sağlıyor. Ayrıca filmlerinizin çalışabilmesi için gerekli codec yazılımlarını da indirmeniz mümkün. Eğer sizde bilgisayarınızda yer alan video dosyaları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız VideoInspector programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yardımcı Programlar
VERSIYON
2.8.3.135
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,888
HEMEN İNDİR (1.64 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?