Webcam 7 Free

Webcam 7 Free

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Web Kamerası Ve Ağ Kamerası İzleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Webcam 7 Free programı sayesinde web kameralarını ve ağ kameralarını takip edebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup web kameranızdaki yayını takip etmenize yardımcı olmaktadır. MPEG video formatı için ses kaydını da destekleyen başarılı bir program olup kaydetme çözümüyle birlikte geliyor.

Yeni bir web kamerası izlemenize ve kaydetmenize imkan sağlayan Webcam 7 Free programıyla kayıtları FLV formatında kaydetmeniz de mümkün. Kullanım açısından oldukça kolay bu nedenle özel kullanıcı bilgisi gerektirmemektedir. USB aygıtları, PCI aygıtları, ağ kameraları, yerel dosyaları destekleyen Webcam 7 Free programı içerisinde daha birçok kaynak dosya için destek sunuyor. 

Webcam 7 Free programının içerisinde bulunan zamanlayıcı özelliği ile otomatik kayda başlamanız da mümkün. Dilerseniz ekran görüntüsü alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Ağ kameralarını yada web kamerasını kullanarak kayıt yapmak isteyen kullanıcılar için kullanışlı bir program olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yardımcı Programlar
VERSIYON
1.1.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,522
HEMEN İNDİR (18.55 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?