Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

XMedia Recode

reklam

Ses ve Video Format Dönüştürme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Wİndows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış XMedia Recode programı sayesinde elinizde bulunan video ve ses dosyalarını kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz. İçerisinde bulundurmuş olduğu özelliklerle ön plana çıkan XMedia Recode programı son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. DVD disklerinizde dönüştürme yapmanıza imkan sağlayan XMedia Recode programında bu dönüştürme işlemi için diskin kopya korumasının olmaması gerekiyor. 

Programın desteklediği ses ve video formatları arasında 3GP, 3GPP, 3GPP2, AAC, AC3, AMR, ASF, AVI, AVISynth, DVD, FLAC, FLV, H.261, H.263, H.264, M4A , m1v, M2V, M4V, Matroska (MKV), MMF, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, TS, TRP, MP2, MP3, MP4, MP4V, MOV, OGG, PSP, (S) VCD, SWF , VOB, WAV, WMA ve WMV biçimleri yer almaktadır. 

3GP'yi AVI'ye, 3GP'yi FLV'ye
AC3'ü MP3'e, AC3'ü WAV'e
ASF'yi 3GP'ye, ASF'yi FLV'ye, ASF'yi MP4'e
AVI'yi FLV'ye, AVI to 3GP
FLAC'ı MP3'e, FLAC'ı WMA'ya
FLV'yi 3GP'ye, FLV'yi Mp3'e
DVD'yi 3GP'ye, DVD'yi AC3'e, DVD'yi AVI'ye, DVD'yi MP3'e, DVD'yi MP4'e, DVD'yi MOV'a, DVD'yi SVCD'ye, DVD'yi VCD'ye, DVD'yi WMV'ya
OGG'yi MP3'e, OGG'yi WMA'ya
MPEG'i AVI'ye
MP2'yi MP3'e
MP4'ü FLV'ye
MP4'ü AVI'ye, M4P'ü MP3'e
MOV'u 3GP'ye, MOV'u AVI'ye, MOV'u FLV'ye
WMA'yı MP3'e, WMV'yı FLV'ye
WAV'ı MP3'e 

Yukarda bulunan formatlardan diğer formata dönüştürme işlemini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sizde elinizde bulunan dosyalar üzerinde dönüştürme işlemi yapmak istiyorsanız XMedia Recode programını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.2.8.4
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,326
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.