Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Acapella from PicPlayPost

reklam

Android için Video Kolaj Klip Hazırlama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Sosyal medyanın son zamanlarda en popüler olan uygulamalarından biri olan Acapella from PicPlayPost ile sizde birbirinden eğlenceli klipler hazırlayabilirsiniz. Ülkemizde Ekin Beril ile tanınan kliplerden sonra diğer kullanıcılar da bu tarzda videolar yapmak istiyor. Bu iş gerçekten eğlenceli görünüyor. Kayıt için video formatını belirlemeniz yeterli olacaktır.

Çekmiş olduğunuz farklı videoları eş zamanlı görünecek şekilde entegre eden Acapella from PicPlayPost uygulaması hazırlamış olduğunuz klipleri hızlı bir şekilde paylaşmanıza da izin vermektedir. Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Video kolajı hazırlamak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım Acapella from PicPlayPost uygulaması özellikle müzisyenlerin hoşuna gidecek tarzda. Müzik kliplerini sadece 3 adımda hazırlayabiliyorsunuz. Yerleşimleri seçip videoları ekledikten sonra senkronize edecektir.

Daha sonra hazırlamış olduğunuz videoyu istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 1 milyondan fazla kullanıcısı olan Acapella from PicPlayPost uygulamasını denemek için indirme işlemini başlatabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.9.18
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,751
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.